Regały magazynowe metalowe

Prowadzimy sprzedaż regałów magazynowych metalowych. To elementy, które przydadzą się nie tylko w magazynach, ale również w przedsiębiorstwach budowlanych czy transportowych. Nasze zabudowy są dedykowane przede wszystkim dla tych, którzy prowadzą działalność mobilnie. Możemy zaproponować przede wszystkim regały do busa, które pozwolą na bezpieczne przewożenie różnego rodzaju ładunków. Oferujemy bogaty asortyment, dzięki czemu z pewnością znajdziesz podzespoły odpowiednie do konkretnych potrzeb. Proponujemy między innymi:

  • stojaki do wnętrza busa,
  • stojaki do zabudowy busa (konstrukcja boczna wraz z tyczkami),
  • stojaki typu A samochodowe,
  • stojaki typu A UT do VAN-ów,
  • wózki A GH do zabudowy busa.

Regały do busa

Jeżeli poszukujesz regałów do busa albo innego pojazdu, to w naszym sklepie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możemy Ci zaproponować produkty o różnych gabarytach. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania. Nasze regały do pojazdów zostały pomalowane elektrostatycznie. Dzięki temu doskonale się prezentują, a do tego są skutecznie zabezpieczone przed korozją. Wszystko dzięki temu, że farba proszkowa została precyzyjnie rozprowadzona.

Ponadto regały mają dodatkowe wzmocnienia, więc przewożenie szyb i innych delikatnych elementów będzie bezpieczne i komfortowe. Część z nich to zabudowy typu A, co w praktyce oznacza, że są przystosowane do załadunku po obu stronach. Jeżeli po zapoznaniu się z ofertą pojawią się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Chętnie opowiemy więcej o poszczególnych modelach metalowych regałów magazynowych i pomożemy wybrać taki, który najlepiej się sprawdzi w przypadku Twojego pojazdu.

Showing all 7 results