Wózki magazynowe

Poszukujesz wózka magazynowego? Świetnie trafiłeś! Oferujemy między innymi wózki magazynowe typu L. Taka konstrukcja pozwala na jednostronne magazynowanie towarów. W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

  • wózki z dźwignią transportową,
  • wózki do palet,
  • wózki do segregacji profili i listew DDGGR oraz SGLL,
  • wózki do sortowania szkła, wózki do transportu skrzyń (również ze szkłem).

Wszystkie wózki są wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu są trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników. Ponadto podobnie jak wózki na butle gazowe i inne elementy, które mamy w sprzedaży, zostały pomalowane elektrostatycznie, dzięki czemu są dobrze zabezpieczone przed działaniem korozji (precyzyjne pokrycie farbą proszkową), a do tego prezentują się estetycznie.

Metalowe wózki do magazynu

Oferujemy wózki do magazynu, które posłużą Ci przez wiele lat. Produkty są wyposażone w dobrej jakości koła przemysłowe i wyposażone we wzmocnioną pełną uszczelkę, dzięki czemu transportowanie ładunków jest wygodne i bezpieczne. Wózki, które znajdziesz w naszym sklepie, występują w różnych kolorach. Proponujemy między innymi niebieskie, zielone i czerwone modele. Nasze wózki sprawdzą się przede wszystkim na halach magazynowych.

Oprócz tego korzystają z nich chętnie również firmy budowlane, przedsiębiorstwa transportowe czy zakłady ślusarskie. Mamy szeroki asortyment, więc z pewnością znajdziesz elementy, które najlepiej sprostają potrzebom Twojej firmy. W razie potrzeby nasi specjaliści chętnie opowiedzą o poszczególnych produktach i pomogą wybrać optymalne rozwiązanie.

Showing all 8 results