Wózki do transportu okien

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór wózków do transportu okien. Dzięki nim będziesz mógł wygodnie, a przede wszystkim bezpiecznie przewozić okna w swoim magazynie czy innym przedsiębiorstwie przemysłowym. Ich konstrukcja jest podobna do tej stojaków na okna typu A, ponieważ umożliwiają układanie towaru po obu stronach. Produkty są wyposażone w szuflady na wózek widłowy, dzięki czemu można je bezpiecznie i szybko przewozić. Ponadto mają też koła klasy przemysłowej, które wyróżniają się trwałością. Biorąc pod uwagę fakt, że są dedykowane do przewozu delikatnych materiałów, zadbaliśmy też o to, aby każdy z naszych wózków był wyposażony w dodatkowe wzmocnienia. Ponadto w dolnej części znajdziesz wzmacnianą pełną uszczelkę.

Wózki do przewożenia szyb i okien

Proponujemy wózki do przewożenia szyb, okien, szkła, drzwi i wielu innych produktów. Sprawdzą się one nie tylko w przedsiębiorstwach produkcyjnych, ale również w magazynach czy w firmach budowlanych. Zostały pokryte powłoką antykorozyjną poprzez malowanie elektrostatyczne, które jest gwarancją dokładnego założenia farby. W efekcie wózki nie tylko tworzą bezpieczną konstrukcję, ale również prezentują się estetycznie. Znajdziesz u nas produkty w różnych z palety RAL. Wybierając je, zwróć uwagę na maksymalny udźwig, a także na wymiary, czyli na długość i szerokość, a także na głębokość i wysokość roboczą. Co więcej, każdy z naszych wózków może występować także w wersji lakierowanej, jak i ocynkowanej.

Dzięki naszym wózkom do transportu okien nie musisz się obawiać o straty materiału powodowane wypadkami w miejscu pracy czy nieodpowiednim przechowywaniem delikatnych elementów.

Showing all 4 results