Stojaki do okien

Mamy szeroką ofertę asortymentu niezbędnego do prac w magazynie, na przykład stojaki do okien. Odpowiednie zabezpieczenie szkła podczas magazynowania czy transportowania nie jest proste, dlatego zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie znalazły się wyłącznie stojaki na okna, które zapewnią optymalne warunki do pracy. Są to przede wszystkim stojaki typu A, czyli takie, które umożliwiają przechowywanie szyb po obu stronach bez ryzyka obijania się o siebie produktów.

Są to wyłącznie produkty wysokiej jakości wyposażone w dodatkowe wzmocnienia. Większość stojaków ma dolną wzmocnioną pełną uszczelkę. Ponadto każdy z nich jest pomalowany elektrostatycznie. W praktyce oznacza to nie tylko, że otrzymasz estetyczny produkt, ale również że będzie odpowiednio zabezpieczony przed korozją – farba proszkowa została precyzyjnie zaaplikowana.

Stojaki do szkła

W naszym sklepie znajdziesz stojaki na szkło, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Przed zakupem sprawdź, jakie są ich wymiary – możemy je dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb. Wiele modeli jest wyposażonych w specjalne szuflady na wózek widłowy, dzięki czemu będziesz mógł je wygodnie transportować. Nasze stojaki do szkła sprawdzą się nie tylko w magazynie. Dzięki nim będziesz mógł magazynować czy przewozić szklane i inne delikatne materiały w pionie również w firmie budowlanej, w przedsiębiorstwie transportowym czy w innym miejscu, które wymaga specjalnych rozwiązań.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki stojak typu A najlepiej się u Ciebie sprawdzi, skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy więcej o naszych produktach i pomożemy w wyborze wózków do okien, które będą najlepszym wyborem w Twojej firmie.

Showing 1–12 of 20 results