Stojaki na butle gazowe

Oferujemy stojaki na butle gazowe. Nasze produkty wyróżniają się solidnością wykonania i sprawdzą się w przedsiębiorstwach, które wykorzystują, a także magazynują butle z gazem propan butan oraz gazy techniczne. W naszym sklepie znajdziesz stojaki o różnych wymiarach – przed zakupem sprawdź, jaką mają długość, a także szerokość i wysokość roboczą. Istotnym parametrem jest również udźwig.

Nasze stojaki na butle gazowe podobnie jak stojaki na szyby i inne elementy zostały pomalowane elektrostatycznie, co sprawia, że nie tylko prezentują się estetycznie, ale również są dobrze zabezpieczone przed szkodliwym działaniem korozji, ponieważ zostały precyzyjnie pokryte farbą proszkową.

Metalowe stojaki do butli gazowych

Sprzedajemy metalowe stojaki do butli gazowych. Produkty są niezbędne do bezpiecznego magazynowania butli. Dzięki nim ustawienie jest pewne, a Ty unikniesz ryzyka nagłego przewrócenia się butli, co może doprowadzić do ulatniania się gazu czy innego wypadku. Nasze metalowe stojaki są przystosowane do montażu na ścianie. Zostały polakierowane na kolor niebieski. Są stworzone z myślą o skutecznym zabezpieczeniu butli z gazami technicznymi. Pamiętaj, że bezpieczne przechowywanie butli z gazem to również konieczność zapewnienia odpowiednich warunków.

Mowa tutaj o temperaturze nieprzekraczającej 35 stopni Celsjusza. Butla powinna się znaleźć również co najmniej 1,5 metra od źródła ciepła, jednak zasada nie dotyczy kuchenki gazowej ani ogrzewacza promiennikowego. Stojak z butlą gazową nie może być również ustawiony niedaleko urządzeń, które mogą wywołać iskrę, na przykład liczników albo kontaktów.

Showing all 2 results