Palety transportowe metalowe

Zajmujemy się sprzedażą produktów niezbędnych do pracy w magazynie, na przykład palet transportowych metalowych. Elementy, które u nas znajdziesz, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc będziesz mógł z nich bezpiecznie korzystać przez długi czas. Są świetną alternatywą dla palet drewnianych, ponieważ są znacznie solidniejsze i służą do wielorazowego użytku.

Oferujemy palety metalowe do transportowania ładunków, które są dostosowane do Twoich potrzeb – mamy elementy w różnych rozmiarach, więc wspólnie wybierzemy takie, które się najlepiej sprawdzą w Twoim przedsiębiorstwie. Podobnie jak w przypadku regałów magazynowych metalowych oferujemy wyłącznie sprawdzone konstrukcje, które spełniają określone wymogi bezpieczeństwa.

Metalowe palety do transportowania ładunków

Przygotowując ofertę metalowych palet do transportowania ładunków, zadbaliśmy przede wszystkim o to, aby były to produkty wysokiej jakości. Nasze palety są ocynkowane ogniowo, co oznacza, że poszczególne elementy zostały zanurzone w kąpieli z ciepłego cynku. Ocynk skutecznie chroni elementy stalowe palet przed wpływem szkodliwych czynników korozyjnych. Ponadto powłoka działa też ochronnie w przypadku pojawienia się uszkodzeń mechanicznych.

Zadbaliśmy też o to, aby palety do transportowania, które oferujemy, były wygodne w użytkowaniu. Wyposażyliśmy je w szuflady na wózek widłowy. Poza tym mają specjalną konstrukcję, która umożliwia piętrowanie palet. Wybierając palety, zwróć uwagę na ich parametry, czyli długość, szerokość i wysokość. Oprócz tego ważne jest też szerokość robocza i wysokość załadowcza.

Wyświetlanie jednego wyniku