+48 34 300 03 13

Blog

transport butli gazowych na stojaku

Wyposażenie hal produkcyjnych czy magazynowych powinno być uzależnione od tego, jakie prace są tam wykonywane i jakie ładunki się tam przechowuje. Jednak oprócz podstawowych elementów, takich jak regały magazynowe metalowe czy wózki widłowe, warto jeszcze wymienić stojaki transportowe. Co można na nich trzymać i jakie są ich rodzaje?

wózki paletowe

Przedsiębiorstwa prowadzące działania logistyczno-magazynowe muszą być wyposażone w odpowiednie meble i urządzenia, które umożliwią bezpieczne wykonywanie prac i efektywne zarządzanie przestrzenią. Do najważniejszych elementów, których nie może tam zabraknąć, możemy bez wątpienia zaliczyć wózki oraz stojaki. Czym powinny się wyróżniać? W jakie wózki i stojaki wyposażyć firmę?

regały magazynowe

Trudno wyobrazić sobie magazyn bez odpowiednio przemyślanej przestrzeni do przechowywania ładunków. Mowa tutaj przede wszystkim o regałach magazynowych, które są przeznaczone do składowania zapasów, a często również przystosowane do obsługiwania przez urządzenia, na przykład przez wózki unoszące. Aby regały mogły być wykorzystywane w przestrzeniach magazynowych, muszą spełniać określone normy. Co należy wiedzieć na ten temat?